Kiukkosten sukuseura 



Etusivu
Uutisia
Ilmoituksii ja kauppalopoi
Tiedotteita ja kehotuksii
Yhteystiedot
Yhdistyksen perustamiskirje ja säännöt
Kiukkosten historiaa
Kiukkosten kuva-alpumit
Tarinoita muistista - ja hatusta
Suvun suurnaisia ja -miehiä
Kiukkoset evakossa
Linkkilöi muihin paikkoihin
Lähetä sähköposti
Palaute


KIRJAUTUMINEN »
Kiukkosen sukuseura
Yhteystiedot:

Puheenjohtaja
Marjo Kiukkonen

Varapuheenjohtaja
Veli-Antti Savolainen
velianttisavolainen@yahoo.com

Sihteeri
Pirjo Rantala




Lisätietoa sukuseuramme asioista saat kaikilta hallituksen jäseniltä, ota rohkeasti yhteyttä, mailiosoitteet näet tässä!


HALLITUKSEN JÄSENET JA MAILIOSOITTEET


Marjo Kiukkonen Pj marjo.kiukkonen@pp.inet.fi
Reijo Kiukkonen Vpj reijo.kiukkonen@kotikone.fi
Pirjo Rantala Siht pirjo.rantala@pp.phnet.fi
Miia Kiukkonen kiukkonenmiia@gmail.com
Veli-Antti Savolainen velianttisavolainen@yahoo.com
Pekka-Ville Kiukkonen pekka-ville.kiukkonen@pp.inet.fi
Sami Kiukkonen sami.kiukkonen@kurikka.fi
Olli Kiukkonen olliki@gmail.com
Jyrki Kiukkonen jyrki.kiukkonen@evl.fi


MIKLI-OLGINON ELI
KIUKKOSENIEMEN LOMAKYLÄN YHTEYSTIEDOT:

Olga Pavlova
tel +71 921 9351831
email: brundy@mail.ru

Lomakyla sijaitsee noin 15 minuutin ajomatkan päässä Lahdenpohjasta.